3.Rande

26. srpna 2007 v 14:41 | Martina |  Povídka : Síla osudu
Tady je další slíbená kapitolka...doufám, že se vám aspoňn trošku bude líbit! V další kapitolce bude obrázek Neli i Siriuse! Tak se těšte! 4. kača bude příští týden! Tuto kapču chci věnovat hlavně Ewilan, která mi poradila název Síla osudu! Děkuji!

Ach jo, ten Sirius Black…bude to celkem těžký ho přemluvit a abych nakonec s ním nešla na to rande já…strašně těžké domlouvat sestře kluka, který se líbí i mě. I když je to idiot na entou… proč se mi musí líbit?!
"Nelo, vstávej!" třásla s ní Lily.
"Co je?" nechápala a protírala si ospalé oči.
"Co je s tebou? Jak to, že nás nebudíš? Stalo se včera něco? Přišla jsi na pokoj nějaká zakřiklá…" starala se.
"No víš…dostala jsem huhlák od matky…a pak jsem polila setru mlékem, otavoval jeden kluk…mám za úkol pozvat Blacka na rande..a já nevím…mám z toho malinko guláš." zmatkovala po ránu Nela.
"Ta máš Blacka pozvat na rande?" strnula.
"Jo, poručila mi to sestra…totiž, mám ho přemluvit, aby šel s ní…odteď ji mám poslouchat. Příkaz od matky." vysvětlovala sklesle Nela.
"To ti nezávidím…ale jak ho chceš pozvat? Vždyť tě nesnáší, ty zas jeho…určitě by jste se porafali." přemýšlela Lily.
"Já neví…ale jestli se matka dozví, že jsem na sestru zase vyjela…bude z toho mega průser a asi pojedu pryč ze školy." povzdechla si.
"Já vím jak!" vyprskla.
"Jak?" dodala Nele špetku naděje.
"Ty se převlečeš za sestru…koupíme nějaké to sexy oblečení, jak ona nosí…ty tvoje otrhaný jeansi stejně musíš vyprat…namalujeme tě…učešeme a budeš se chovat jak ona! To zvládneš…vždyť víš, že Blacka snadno překecá každá hezká holka…je to fakt hrozný don chuan! Určitě povolí! Víš, že s tvou sestrou už několikrát něco měl…a dost vážnýho!" vyvalila na ni celý svůj perfektní plán.
"A..ehm…já za sestru? To nezvládnu! Já neměla rande od prázdnin a natož…s nějakým děvkařem, který všechny chce dostat jen do postele na jednu noc!" vyjekla Nela a nepřetržitě procházela pokoj tam i zpět.
"Chceš jet domů? Vždyť nikdo neříká, že budete na pokoji…bude to jen nevinné randíčko…ty to jen domluvíš!" přemlouvala ji Lily, která si mnula ruce na plánem, který kamarádce zachrání kůži.
"Ale znáš ho! Řekne, že na to rande chce jít hned!" kroutila hlavou Nela.
"Neboj! Všechno dobře dopadne…požádáme ještě Tess…to je taky taková vyměňovačka kluků…dneska zase nebude spát ne pokoji…prý někde v Havraspáru…hrůza. Nějak to zařídíme…neboj se Nel!" povzbuzovala ji Lily.
"Chtěla bych vidět tebe!" řekla Nela zoufale…teď by radši jela domů…ztrapní se před Siriusem? Chce tam s ním jít nebo ne? Na jednu stranu ano, ale i ne…
"To by ses nedočkala, já bych na to nepřistoupila. Znáš mě…ale ty přece chceš bojovat!" plácla ji po zádech. Nela těžce polkla a pomalu kývla.
Vše měli naplánované do detailů…první bude příprava. Potom si Siriuse někde odchytnou a Nela ho zkusí nějak přesvědčit, aby měli spolu rande…ale až další den. Potom normálně odejde. Holky měli na ni čekat za rohem…tahleta situace měla nastat kolem třetí hodiny odpolední.
Pomóc…já to nezvládnu! Bojím, bojím! Byla jsem na rande jen párkrát a to s kamarády co bydlí kousek od našeho domu. Jinak s nikým. Nelíbíli se mě…ale setra chtěla, abych se taky zaškolila, tak mi s nimi domluvila rande! A teď?! Mám se ptát Toho holkaře…hezkého, jestli nechce jít se mnou (tedy jako se mnou) na rande! I když se nic nestane…mám z toho paniku…určitě si vezmu povzbuzovací lektvar…ne, už žádný nemá…musím to zvládnout! Jinak letím! Co jsem komu udělala?! J
"Tak pusťme se do toho…jedna 'barbie' z Mrzimoru nám pučila fakt sexy vohoz pro tebe!" křenila se Tess.
"Já to nezvládnu, holky!" pípla roztřepaná Nela. Tess zakroutila hlavou.
"Já ti dám pár rad, po kterých určitě povolí, jo," slibovala.
No a tak se Lily i Tess pustily do toho mýho 'Super vohozu'. Vlasy nechaly rozpuštěné, rozčesané…voněly po liliích. Potom se pustily do malování…líčka na růžovo, růžové stíny, černou tužku a co největší řasy. Přesně tak to nosila má bezva sestřička! Ještě vyzývavou rudou rtěnku a malování ukončily…teď to oblečení. Navlekli na mě krátkou tuniku a šortky…vysoké boty na podpadku a hotovo. Uff!
"Tak se na sebe podívej!" strkaly ji k zrcadlu.
"Páni…jsem jiná…" užasla Nela.
"Jako sestra…počkej, Nel, jsi to ty, nebo ta panička Sharol?" popichovala ji Tes.
"Tess." sykla po ní Lily.
"Tak jo, ještě ty rady." požádala Tess. Moc jí toho říct nestihla. Už se blížila třetí hodinka.
"Hlavně se neboj…musíš být velmi sebevědomá.. Jak tvá sestra." upozorňovala ji ještě Tess. Lily jen zvedla palce, že jí fandí. Nela se pokusila o úsměv a už si to ládovala ven k lavičce, kde Poberti seděli.
Obdivně to u nich zahvízdalo.
"Teda Sharol, jsi čím dál hezčí." prohlížel si ji Sirius. Nela byla tedy ale pořádně vyvedená z míry…
"Dík." mrkla na něj.
"Tak co bys potřebovala?" stoupl si a přiblížil se k ní. Nela se ohlédla po kamarádkách a ukazovala posunky, že to nedá…ty ji zase posunky povzbuzovaly.
"Hele, co tak…nějaké rande? Víš…teď mi právě chybí další kluk do harému, tak jsem usoudila, že bys mohl jím být ty." založila si ruce na prsa a pokusila se o svůdný úsměv.
"Teda kotě…to je pro mě pocta." přiblížil se k ní ještě blíž.
"Zítra…" udělala krok dozadu.
"Tak jo, můžem i zítra…nechtěla bys náhodou dnes být u mě na pokoji? Kluci budou jinde…to bude lepší…" zubil se.
"Ne…zítra říkám." zhatila mu plány.
"Zítra už ale budou na pokoji? Kapišto?" snažil se přemlouvat.
"Dnes už mám objednávku." napadlo ji nejlepší řešení.
"Koťátko už našlo kocourka?" smál se a otočil se na kamarády a ukázal jim posunkem, aby šli.
"Má." řekla stroze.
"Ale teď čas má?" chytil ji za ruku. V Nele to malinko trhlo.
"Nešla bys…k jezeru? Samozřejmě jen na procházku." nabídl. Nela na něho vykulila oči a ohlédla se k sloupu. Holky se teď právě bavili se zbylými Poberty.
"Asi-" chtěla ho odmítnout, ale ten už byl těsně vedle ní a jejich ústa se spojili…Nela se rychle odtáhla.
"Co blbneš? Nejsi dneska nějaká, jiná?" nechápal Sirius. V těch tmavých bermudech a černé rozepnuté košili mu to nadmíru slušelo.
"No víš…chápeš, na dnešek jsem zadaná…" zkusila to jinak z pozvednutým obočím.
"Když to tvůj kocourek neuvidí…tak se přece nemáš čeho bát, ne?" Dobře, vyhrál…na tu procházku jdu!
"Tak jo." utrousila jsem s povzdechem.
"Dnes večer?" křenil se a prohrábl si vlasy.
"Ne…to jezero." kroutila jsem hlavou z úsměvem na rtech…
"Škoda." pokrčil rameny, obejmul mě a táhl pryč. Ach jo…-on je tak hezký-…ale chce mou sestru! Je to Holkař! Co si to zas namlouvám…nechci ho…blééééé…-líbí se ti-…no a?...-tak vidíš!-…chce každou jen do postele! … hádal se rozum se srdcem v Nele.
"Hele, Sharol, nechtěla by ses okoupat?" ukázal na jezero, které od nich bylo už asi kolem padesáti metrů.
"Nevím…" pípla jsem. On už si však sundával košili…bez košile vypadá ještě líp…fakt sexy…ani se nedivím, že má tolik holek a že mu sestra podlehla…opálená hruď, svalnatá, och bože…on si sundává i bermudy! Co mám dělat?!
"Mě se do vody moc nechce…je studená!" křikl jsem na něho.
"Cože? Vždyť je ještě léto!" otočil se na mě.
"To neva…já se nechci koupat." odsekla jsem.
"Ale chceš!" křikl a tajemně se zazubil. V tu ránu mi došlo, co chce udělat…rychle utéct, pryč…to už mě ale lapil, vzal do náruče a nesl k vodě.
"Siriusi ne! Já nechci!" vřeštěla jsem. On na to nebral ohled a neohrabaně mě hodil do vody. Sám tam potom skočil v bermudách, které si zapomněl sundat, když jsem na něho křičela. Připlaval ke mně a potopil mě.
"Hej…" a znovu…a znovu.
"Dost…glogloglo…" Konečně. Vytáhl mě nad vodu a vzal do náruče…znovu se nebezpečně přiblížil a pronikl svým jazykem do mých úst…vpíjel se svými ústy do mých…srdce mi bušilo jako o závod. Stihl mi sundat morou tuniku. Tak jsem tam vlastně byla jen v černé podprsence…Dál už to nesmí dojít…STOP Nelo! Tohle má být rande tvé sestry…když se dozví cos provedla, dopadne to špatně. Konečně se nabažil mých úst a zašmátral pod vodou po knoflíku mé mini šortek.
"Já řekla, že jsem nadnášek zadaná…" připustila jsem.
"No a? Mě to nezajímá…bohužel ho podvedeš." mrkl na mě.
"Říkám zítra…já dnes nemůžu…prosím." žadonila jsem.
"Ty si ale dnes nějaká nedobytná." řekl zklamaně.
"Musím." zakřenila jsem e a potopila jeho hlavu. Načež jsem co nejrychleji doplula ke břehu, navlékla tuniku a čekala na něho až doplave taky ke břehu.
"Tak jo, až zítra." hodil přes rameno suchou košili. 'Co to dnes s ní je? ' pomyslel si.
"Tak pa." zvedla jsem ruku a rozloučení.
"Co bude?" rozhodil rukama.
"Co by…jo." pochopila jsem. Přistoupila k němu blíž…znovu cítila to šimrání v břiše a vzrušení…chtěla jsem mu dát pusu jen líčko J, ale jak víte, dopadlo to úplně jinak Takže jsme se zdrželi ještě dalších pět minut. Teprve teď jsem mohla odejít…
-----------------------------------------------
"Tak co?" vyhrkla na ni Tess, jen co dorazila do nebelvírské společensky. Lily stála hned vedle ní a stejně jak Tess čekala na odpověď.
"Ty se ptáš tak co? Nechali jste mě napospas tomu ďáblovi a potom se ptáte tak co?" dělala naštvanou.
"My nevěděli, že s ním na to rande půjdeš hned teď…"udělala na ni psí oči. Lily stále mlčela.
"Měli jsme to naplánované a stejně to dopadlo jinak." Nela si sedla do křesla a pomalu se dívkám svěřovala, co se vlastně v posledních hodinách mezi nimi událo.
"Vážně?" vykulila na ni oči Tess.
"Nel, my jste tě tam vážně nechtěly tak nechat…ale přišli k nám Poberti a Potter jako vždy otravoval. Nemohly jsme odejít…mohly by nás podezřívat." omlouvala se Lily.
"Co se stalo, stalo se." usmívala se Nel.
"Já říkala, že jí to vadit nebude." mrkla na Lily spiklenecky Tess.
"No to teda počkat!ů" naježila se.
"Ale prosím tě…máme tu ale další problém…když se to dozví tvá sestra, Sirius je samozřejmě klepna, takže jí bude tenhle zážitek připomínat…bude z toho ještě větší průser, než bys to vůbec udělala." kývala zaraženě hlavou Tess.
"Ale jak to chcete ututlat?" podívala se na obě dvě zoufale.
"Napišme mu dopis…ať o tom nemluví…ani před ní." navrhla Lily.
"Zkusit to můžeme…stejně jiné východisko není…" zavřela nešťastně oči. Na následky si za celou dobu vůbec nevzpomněla. A teď…je to velký problém, který ohrožuje její pobyt na škole.
Ten dopis…musí ho dostat ihned.
"Dopis…" připomněla jim Nela. Rychle vzala tužku pergamen, načež se dala do psaní.
Můj Siriusku,
to co jsme dnes zažili bylo nádherné a co nejdřív bych si to chtěla zopakovat…ale chtěla bych taky, aby to bylo naše tajemství…víš, chci taky zažít, abychom měli nějaké tajemství…budu ráda, když se před nikým i před ničím (včetně mě) nebudeš zmiňovat a našich hezkých setkáních…je to mé přání a budu ráda, když mi vyhovíš, prosím, neptej se mě ani, proč jsem tenhle dopis napsala. Díky
Tvá Sharol
"Může být?" strkala kus pergamenu Lily pod nos.
"Ale jo…doufám, že se to neprovalí…bylo by to strašné…" přelouskala rychle dopis. Potom se nenápadně vplížily do jejich pokoje a na Siriusovi posteli dopis nechaly…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Peťka Peťka | 26. srpna 2007 v 16:01 | Reagovat

Jer to fakticky super povidka!!!!!! jen tak dál!

2 Blackes Blackes | E-mail | Web | 26. srpna 2007 v 18:51 | Reagovat

úžasné...už se těším na další

3 Ifulda Ifulda | E-mail | Web | 26. srpna 2007 v 19:31 | Reagovat

Super, honem přidej další!!! :)

4 Zotara Zotara | Web | 26. srpna 2007 v 19:57 | Reagovat

Pěkná kapča vážně už se těším na další

5 verca verca | E-mail | Web | 26. srpna 2007 v 22:03 | Reagovat

čau martásku, seš v druhém kole SONBU. tak si sháněj hlásky. ju?? a těším se na ten zítřek

6 Blytonka Blytonka | 27. srpna 2007 v 8:23 | Reagovat

Jednoduše bomba!!!!!

7 lůca lůca | Web | 27. srpna 2007 v 9:53 | Reagovat

PODIVEJ SE  NA MUJ BLOG MAS TAM ODEME IKONKU A NAPIS DO KOMENTU JAK SE TI LIBI DIK A GRATULUJI

8 Peťka Peťka | Web | 27. srpna 2007 v 10:02 | Reagovat

skvělíííííííííí!!! jo a Marti, nechceš si spřátelit blog??

9 Ewilan Ewilan | Web | 27. srpna 2007 v 11:05 | Reagovat

super kapitolka, mooooc se ti povedla...a za ten nazev nemas zac;-))

10 Blytonka Blytonka | Web | 27. srpna 2007 v 11:46 | Reagovat

Nechtěla by ses spřátelit?

11 Karin Karin | E-mail | Web | 27. srpna 2007 v 15:04 | Reagovat

Další kapču, pls...

12 Zotara Zotara | Web | 29. srpna 2007 v 18:28 | Reagovat

Kdy přibide další kapča?

13 Ylil Ylil | Web | 30. srpna 2007 v 14:19 | Reagovat

jéé to je bezvadná kapitolka!!! Já sem tak hrozně zvědavá jak to bude pokračovat!!!!!!! honem další prosííím!!!

14 Martina Martina | 30. srpna 2007 v 15:09 | Reagovat

další kapču jsem tam chtěla šupnout dneska, ale udělám to až zítra!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama